Generalny oddział Lofra Italy w Polsce

URUCHAMIANIE ZINTEGROWANYM POKRĘTŁEM

Urządzenie ułatwiające praktyczne użytkowanie, pozwalające na włączenie palnika za pomocą pokrętła gazu.

PALNIKI SERIA II

Najlepsza jakość palników, wyjątkowo trwałe i funkcjonalne.

PALNIKI SERIA III

Nowe palniki Sabaf Serii III posiadają niezwykłe właściwości, dzięki którym nie mają równych sobie na świecie: wydajność na najwyższym poziomie oraz emisja obniżona do minimum.

KLASA A

Wszystkie kuchnie Lofra mają przyznaną klasę wydajności A: dodatkowa zaleta w relacji pomiędzy zużyciem a właściwościami.

POJEMNOŚĆ

Piekarniki Lofra posiadają obszerną przestrzeń wewnętrzną by móc swobodnie zmieścić potrawy dużych rozmiarów.

WYSUWANY KOSZ

Praktyczne i obszerne kargo z dwoma koszami.

POKRYWA (opcjonalnie)

Szkło hartowane, całkowicie wyjmowane. Wyjątkowe i opatentowane przez Lofra rozwiązanie zawierające wyważone zawiasy ułatwiające zamykanie i otwieranie.

PODWÓJNY PIEKARNIK

Idealny do przygotowywania większej ilości potraw wymagających różnych metod pieczenia. Oprócz głównego piekarnika kuchnia zawiera drugi praktyczny i oszczędny piekarnik do przygotowywania mniejszych potraw.

EMALIA "EASY TO CLEAN"

Wnętrze piekarnika jest pokryte specjalną emalią „Easy to clean” o wysokiej zawartości szkła. Takie rozwiązanie nie pozwala, aby brud zadomowił się na powierzchni piekarnika, sprawiając, że czyszczenie i usuwanie tłustych śladów jest łatwe.

PIEKARNIK Z TERMOOBIEGIEM

Stałość temperatury jest zapewniona dzięki wentylatorowi. Rozwiązanie optymalne dla potraw, dla których jednakowy dopływ ciepła i stałość temperatury są potrzebne.

PIEKARNIK WIELOFUNKCYJNY

Piekarniki Lofra oferują aż do jedenastu różnych programów pieczenia, tak by zadowolić najbardziej wyszukane fantazje w kuchni.

GAZ STOP

 Wszystkie kuchnie spełniają normy bezpieczeństwa CEE, a każdy palnik jest wyposażony w system gaz stop, który blokuje natychmiast dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia.

ŻELIWNY RUSZT

Niezmienny z biegiem czasu i praktyczny w czyszczeniu. Polecany przy częstym i intensywnym użytkowaniu płyty grzewczej.

GRILL ELEKTRYCZNY

Klasyczny grill z rezystencją elektryczną niezbędny do grillowania zgodnie z pewnością i wydajnością tradycji Lofra.

ODPROWADZENIE CHŁODZENIA

Poprzez przepływ powietrza, tłoczonego dzięki zastosowanej wentylacji, panel kuchenki a także  i pokrętła pozostają „chłodne” nawet po długotrwałym użytkowaniu piekarnika przy wysokich temperaturach.

WYSUWANE PROWADNICE

Specjalne prowadnice, które zapewniają utrzymanie ciężaru tac, kratek do 15 kg, a także idealną mobilność wewnątrz piekarnika, bez ryzyka wywrócenia. 

UCHWYT DRZWI PIEKARNIKA

Elegancki uchwyt w chromowanej stali, ergonomiczny i pewny dzięki wysokiej izolacji termicznej.  

POKRĘTŁA

Ergonomiczne i eleganckie, atermiczne dzięki innowacyjnemu panelowi sterowania dopasowanemu do całości urządzenia, co gwarantuje maksymalną ochronę przed ciepłem oraz parą po otwarciu piekarnika.

ZEGAR CYFROWY

Urządzenie z funkcją timera ręcznego.

PŁYTA GRZEWCZA W STALI  O WYSOKIM POŁYSKU

Płyta grzewcza każdej kuchni Lofra jest wykonana z jednego odlewu. Celem jest uniknięcie łączeń i szpar, gdzie nieczystości mogą się łatwo gromadzić i są trudniejsze do usunięcia. Powierzchnia jest o wysokim połysku, z zabezpieczeniem przed porysowaniem, tak by zwiększyć jej odporność oraz ułatwić utrzymanie w czystości. 

PŁYTA GRZEWCZA W STALI SATYNOWEJ

Płyta w stali satynowej, wykonana z jednego odlewu. Wykończenie półprofesjonalne, dostosowane do całej gamy produktów. 

REGULOWANE NÓŻKI

Gwintowanie wewnętrzne nóżek pozwala na regulację co do milimetra wysokości, by otrzymać najlepszą stabilność nawet na nieregularnych podłożach. 

DRZWICZKI PIEKARNIKA

Składające się z trzech warstw szkła, jednej komory pół-hermetycznej oraz drugiej ze swobodnym przepływem. Redukuje temperaturę powierzchni zewnętrznej piekarnika, gwarantując bezpieczeństwo i oszczędność energii. 

PROGRAMOWANIE ELEKTROMECHANICZNE

Timer mechaniczny, który pozwala na zaprogramowanie wyłączenia wielofunkcyjnych piekarników (NeoMaxima). 

ELEKTRONICZNY PROGRAMATOR CYFROWY

Pozwala zaprogramować włączenie oraz wyłączenie piekarnika o wyznaczonych porach, dzięki prostemu i intuicyjnemu planowaniu. Jest montowany w modelach z elektrycznym piekarnikiem wielofunkcyjnym.

ELEKTRONICZNY PROGRAMATOR CYFROWY KOŃCA PIECZENIA

Pozwala zaprogramować wyłączenie piekarnika o wyznaczonych porach, dzięki prostemu i intuicyjnemu planowaniu. 

TIMER

Urządzenie mechaniczne pozwalające na pieczenie w kontrolowanym czasie. 

POTRÓJNY PALNIK

Jest to palnik o wysokiej mocy, idelany do bardzo szybkiego gotowania. Zapewnia szybkość gotowania i całościowe grzanie od środka aż do brzegów garnków i patelni, by zapewnić profesjonalne efekty. 

SCHOWEK

Praktyczny wysuwany schowek boczny, posiadający 1 półkę. 

INDUKCJA

Płyta indukcyjna o wysokiej wydajności termicznej, podzielona na 4 strefy booster. Moc całkowita 7,2 kW. Regulacja mocy dzięki podświetlonym przyciskom. Wyposażona także w blokadę przed dziećmi. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem